Výhody nákupu u nás

    V naší nabídce naleznete široký výběr produktů „pod jednou střechou“, takže během jedné objednávky si můžete nakoupit nejen součástky pro svůj budoucí výrobek, ale též veškeré potřebné nářadí a nástroje, které ke své činnosti budete potřebovat. V naší nabídce naleznete více jak 200 druhů plastových krabiček pro Vaše výrobky . Zákazníci u nás najdou široký sortiment vodičů a kabelů pro své aplikace . Nabízíme sortiment propojovacích kabelů pro audio-video techniku , kabely pro propojení počítačových sítí , metrované kabely pro instalace reproduktorů , autoinstalace a samozřejmě kabely pro anténní a satelitní techniku . 

Nakupovat u nás má své výhody. Již od počátku své existence jsme se zaměřili na široké spektrum zákazníků. Na své si u nás přijde opravdu každý. Od začínajících radioamatérů , kteří hledají nějaký zajímavý a cenově přístupný elektrotechnický výrobek nebo součástky , přes již zaběhlé radioamatéry , školy a drobné živnostníky až po nákupčí velkých výrobních firem, kteří zajišťují dodávky pro servisní střediska .

 

Nabízíme

Máte speciální požadavky ? Obraťte se na nás. Vzhledem k našim schopnostem jistě najdeme ideální řešení. Neváhejte a využijte našich dlouholetých zkušeností v daném oboru. Vždy se budeme snažit Váš požadavek jednoduše vyřešit. Pracujeme rychle a efektivně, aby byl náš zákazník vždy spokojen.

Proč nakupovat u nás

Vždy jsme tu pro Vás. Můžete se kdykoliv přijít poradit s našimi odborníky. Ochotně zodpovíme všechny dotazy a podáme cenné rady a připomínky. Neváhejte nás kontaktovat elektronickou formou, telefonicky, nebo se za námi rovnou zastavte. Preferujeme osobní přístup a individuální řešení Vašich požadavků. U nás naleznete kvalitní služby, vždy za přijatelné ceny.