O nás

            Jsme čistě rodinná firma se sídlem v Plzni . Založení firmy se datuje na květen roku 1990, kdy jsme si s  manželkou otevřeli prodej elektronických součástek ve svém bytě . Vzhledem k omezenému prostoru jsme v prvních měsících podnikání zaměřovali na prodej podnikům a zásilkovou službu pro velkoodběratele i maloodběratele po celém tehdejším Západočeském kraji a jen okrajově jsme se věnovali maloobchodnímu prodeji za hotové.

            V roce 1991 jsme získali nebytové prostory na tehdy ještě Dukelské třídě v Plzni. Po  nezbytných stavebních úpravách jsme otevřeli prodejnu elektronických součástek v Plzni. I v této době jsme se věnovali v dopoledním čase prodeji zákazníkům z řad státních a soukromých podniků a samozřejmě své zásilkové službě, odpoledne jsme pak otevírali maloobchodní prodejnu pro širokou veřejnost hlavně radioamatérskou.

            Od roku 1992 je členem firmy i syn Tomáš . V roce 1993 jsme již věnovali celou otvírací dobu prodejny maloobchodu , ale i v této době jsme dodávali zboží velkým firmám v našem městě a v okolí. V této době byl ve stejném domě i obchod našeho konkurenta p.Cygánka. 

           Od podzimu roku 1997 se dalším členem firmy stala snacha pana Kůse Marcela . V této době byl již obchod pana Cygánka uvolněn a místo něj jsme otevřeli prodejnu výprodeje zaměřenou hlavně na levné součástky z našeho velkého skladu ( většinou nevyužité zásoby podniků ) nebo třeba na osazené desky plošných spojů vhodné pro začínající radioamatéry na rozebrání . Tato prodejna byla v provozu do roku 2002 .

           V roce 2003 jsme po částečné rekonstrukci celého domu otevřeli novou prodejnu . Prodejní plocha se díky přestavbě skoro zdvojnásobila . Díky tomu jsme mohli vystavit a prezentovat více zboží , které jsme již léta měli v sortimentu , ale stará prodejna neumožňovala jeho vystavení . Díky větší prodejně jsme navíc mohli začít nabízet nový sortiment v naší nabídce—tímto sortimentem se stala satelitní technika a autoreproduktory . Také jsme mohli navýšit počet druhů námi nabízených konstrukčních plastových krabiček .

           Od roku 2010 se můžete na prodejně setkávat i s dcerou  Vendulou . Součástí firmy je již od roku 1995 hlavně jako naše účetní .

           Událostí roku 2013 v naší firmě bylo v červnu odkoupení skladových zásob pana Cygánka a tím i ukončení několik let trvající konkurence z jeho strany . 

            V posledních letech jsme do ČR přivezli několik druhů zajímavého zboží od našeho obchodního partnera z Číny . Hlavně startovací tlačítka START ENGINE a několik druhů spínačů a přepínačů . Tento sortiment bychom rádi dále rozšiřovali , tak aby se naši zákazníci mohli seznámit s novinkami a zajímavostmi , které náš obchodní partner vyrábí .

            V současné době se naše firma věnuje prodeji koncovým zákazníkům , prodeji firemním zákazníkům na fakturu , provozem e-shopu . Dále spolupracujeme s firmou Sky Link a pro jejím zákazníkům umožňujeme rychlou aktivaci programů a služeb Sky Link . A také jsme již delší dobu "Výdejním místem" našeho obchodního partněra , firmy TIPA Opava . 

           Za firmu  Jaroslav Kůs